Nabídka pro praktické lékaře pro děti a dorost

Dovolujeme si Vám bezplatně nabídnout dárkové balíčky pro maminky s dětmi ve věku 0-6 měsíců. 

Dárková taška bude celý rok 2020 obsahovat dvě publikace. 

Info pro rodiče - aktualizované informace o mateřské a rodičovské dovolené. Obsahuje mnoho cenných informací, které jistě rodiče uvítají. Publikaci pro nás zpracoval metodik Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. 

Co by měli rodiče vědět o očkování - seznamuje rodiče s očkováním dětí od 0-15 let. Autorem je RNDr. Marek Petráš Ph.D., který vede poradnu a webové stránky o očkování. Se svými dotazy se na něj obracejí pacienti, kteří chtějí své děti co nejlépe očkovat, i ti, kteří s očkováním váhají.

Dárkové tašky dále obsahují vzorečky produktů, letáky a reklamní materiál. Naším hlavním kritériem při vybírání partnerů je účelnost a atraktivnost balíčku pro maminku i miminko. Balíčky jsou decentně barevné a skladné. Můžete si přidat i vlastní edukační materiály. 

Rádi Vám zdarma poskytneme dostatečný počet balíčků dle předpokládaného počtu novorozenců. Balíčky budou rozesílány v pořadí, v kterém obdržíme objednávky. 

Snažíme se je stále vylepšovat a Vaši pomoc rádi uvítáme. Pokud máte podněty pro edukační materiály nebo zajímavé informace o výrobcích pro miminka, napište nám prosím.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že vzhledem k hodnotnému obsahu balíčků sdělujeme našim klientům, kteří dárky vkládají, seznam ordinací, kde jsou balíčky rozdávány. Tento seznam je klientům poskytován neveřejně a není nikde jmenovitě publikován.

Objednávka balíčků

Věříme, že dárkové balíčky potěší Vás, rodiče i jejich děti. Budeme se nadále snažit je plnit krásnými a hodnotnými dárky.